Egy analóg (Felső) és egy diszkrét (alsó) rendszere a kapcsolatnak
1. Egoisták vagyunk és ezért individualisták, azaz a felfogásunk és a gondolkozásunk csak egy digitális formában működik. Egy analóg gondolkozásmód, az egységes, egyesült, és általános: csak a Teremtő birtokol ilyet. Azonban Ő közelít hozzánk, ezért mi kríziseket érzünk, az Ő…
Read more
