Nem minden nap Pészach
Kérdés: Miért nem megyünk ki minden nap Egyiptomból? Miért nem minden nap Pészách? Válasz: Ez egy helyes kérdés: miért nem vagyunk abban az állapotban, ahol állandóan úgy érezzük, hogy mi Egyiptomban vagyunk, a száműzetés állapotában, mert a szivemből jön létre…
Read more
