Miért rejtőzik el az én kedvesem?

Március 7, 2011 A Teremtő szeret játszani velünk, elbújik és megjelenik,  s újra elrejtőzik —azért, hogy felébresszen minket. Amikor hol jól, hol rosszul érezzük magunkat az anyagi érzékelésben, akkor ezek a váltások segítenek felnőni . Közben az öröm-kapó-vágyunk mennyiségileg és minőségileg…
Read more

Mit adhatok a teremtőnek?

Március 7, 2011  12:57 pm Az elején úgy haladunk, hogy a társak hajlandóságát, erőfeszítését, munkáját magunkba szívjuk az irigységünk által.Belül megváltoznak a vágyaink a közös munka hatására és rájövünk, hogy a társulás, a másokra való odafigyelés és az ő vágyaik…
Read more