Hogy a csoportba megszülessünk és felnőjünk
A csoportban való munka rendkívül fontos. A csoport nélkül a személy nem képes előre lépni, haladni. Elméleti tanulás a hiteles forrsokból nem segíti a személyt semmilyen módon, mivel ő maga nem változik meg ezáltal. A személynek bele kell helyeznie magát…
Read more
