Az irigység nem hiba

Kérdés: A Kabbalisták az irigységet olyan tulajdonságnak tartják mely képes a személyt segíteni abban hogy kilépjen ebből a világból, és belépjen a spirituális világba. Valójában miért kellen nekem a többieket irigyelnem? Végül is mindenki különleges, és mindenki saját útját járja….
Read more

Az Egység elérése

Az egyetlen dolog mely befolyásol minket az a Fény. Ez ad nekünk energiát, és egyrészt szolgálhat mint egy „perpetum mobile” motor számunkra, vagy másrészt eltávoldhat tőlünk, mely esetben mi lezuhanunk és gyengévé válunk, egészen addig az állapotig hogy állati, biológiai…
Read more