A Lélek felépitése
Kérdés: Ha a Kabbalistak éreznek szenvedést, mi a külömbség? Válasz: A Kabbalisták szenvedése, a szeretett szenvédese. Ha az ember a csoport utján dolgozik az ő egoista vágyán, azért, hogy felül emelkedjen rajta, és a kapás élvezete helyett az adakozás élvezetét…
Read more
