Adakozásban akarom látni magam
Báál HáSulám „Sámáti”cikkéből: „A Lismá ez felébresztés felülről, és miért van szükség akkor felébresztésre alulról?”: „Azután, amikor már hozzá szoktatta magát arra, hogy adakozzon, és nem tekint saját magára, ha érzi a munkájának az izét, akkor ő már hisz abban,…
Read more
