Sötét árnyam az adás fehér háttere előtt
Jun. 22nd, 2011 2:49 pm Tényleg akkor jutunk a Lo Lisma szintre / Nem-Névért, magamért/ azt jelenti,tudjuk mi az a Lisma /adásért. Mi képtelenek vagyunk a tulajdonságokat megítélni, ha az ellenkezőjét nem értük el. Ezért valamennyire értenünk kell, éreznünk…
Read more
