Az önzőségből az adakozásra, az értelem feletti hit
„Lo lisma” (Nem az Ő nevében), ez hogy én magamban tudom, hogy én egoizmusban vagyok, és nem az adakozásban. Én sóvárgok az egész erőmből, hogy megszerzzem az adakozást „Lisma” (az Ő nevében), de egyenlőre én nem vagyok képes ezt megtenni,…
Read more
